İMKB ‘de PENGUEN GIDA (PNGD)

2019 FAALİYET RAPORU

PDF İndir

PENGUEN'DEN HABERDAR OLUN

Basın Bültenleri

Basın Bültenleri

Penguen "Lezzeti Çekenlere" Kazandırıyor!

Yıllardır lezzetlerini tüm Türkiye ve dünyaya sunan Penguen Gıda, yeni kampanyası "Lezzeti Çeken Bilir" ile tüketicilerine lezzeti, eğlenceyi ve muhteşem hediyeleri aynı anda sunuyor.

20 Ekim-17 Aralık tarihleri arasında www.lezzeticekenbilir.com sitesine herhangi bir Penguen ürünü ile en yaratıcı fotoğrafı yükleyen Penguen Gıda tüketicileri birbirinden güzel hediyeler kazanıyor. En çok oyu toplayan1. kişi Sony Bravia LCD TV, 2. kişi iPhone 3GS, 3. kişi ise Sony Playstation 3kazanacak. Ayrıca, yarışmaya katılan her 25. kişi Penguen Hediye Paketi kazanıyor.

Penguen Gıda, 1989 yılında Türkiye'nin en verimli tarım alanlarının tam kalbindeki Bursa'da kuruldu. Reçel, sebze konserveleri, hazır yemekler, salça, turşu ve dondurulmuş gıda gibi yüzde yüz yerli üretimden elde ettiği ürün çeşitlerini her geçen gün zenginleştiren Penguen Gıda ürünlerini sadece Türkiye'deki tüketiciler değil, başta Almanya, İngiltere, ABD, Fransa, Hollanda, İsviçre, Rusya ve İsveç 'in yer aldığı 35 dünya ülkesi de tercih etmektedir.
20.10.2010
-Tüm Haberler- < Geri
RSS Facebook Twitter instagram Google Plus Pinterest Linkedin Flickr Youtube Vimeo Daily Motion Google Maps Google Earth Bing

Tüm Hakları Saklıdır © Copyright 2012 Penguen Gıda

Floki